Kamery

HD

kamerový systém

Kamery s HD rozlišením jsou nejlevnější variantou kamerového systému a taky ideální náhradou starých analogových systému. Možnosti jsou IP kamery dále ekonomickou variantou jsou HDTVI, HDCVI a AHD systémy, které možnost napojit na koaxiální kabeláž.

info button​​​

Full HD

kamerový systém

FULL HD kamery a  kamerové systémy máji výhodu vysokého rozlišení a optimální ceny.  Také je možnost napojit a inovovat starý analogový systém po koaxiální kabeláži, nebo zvolit variantu IP kamer. Více ve videoukázce.

info button​​​

4K

kamerový systém

4K rozlišení kamerových systému je nejmodernější cenově dostupná technologie pro naše klienty.  Kamery jsou s rozlišením 8Mpx s použitím nejnovějším kodeků H265 pro kompresi a využití méně místa.

info button​​​

Záznamová zařízení

Záznamová zařízení​​​

jsou centrálním prvkem kamerového systému. Je v nich uchováván záznam z jednotlivých kamer. Záznam je uchováván na HDD v rozličných velikostech od 500 GB do jednotek TB, přičemž je možné těchto harddisků mít v záznamovém zařízení více a prodloužit tak celkovou dobu možného nahrávání či využít funkce RAID a zrcadlit obraz z jednoho disku na druhý a mít tak záznamy z kamer zalohovany pro případ selhání disku.

  • možnost připojit Analogové i IP kamery k jednou záznamovému zařízení
  • záznam na HDD od 500 GB po jednotky TB
  • možnost zálohování na druhý disk v případě poruchy

info button​​​

Záznamová zařízení

Záznamy z jednotlivých kamer je možno sledovat vzdáleně přes internet skrze webové rozhraní odkudkoli v na světě. Možné je záznamy nejen prohlížet, ale i spravovat a konfigurova celý kamerový systém a jeho součásti. Další výhodou je pak možný přístup skrze mobilní aplikace pro chytré telefony.

  • vzdálený dohled s správa skrze webové rozhraní
  • přístup odkudkoliv na světě
  • aplikace pro zařízení Android a IPhone

info button